Červenec 2008

►NEkonEčn0◄

30. července 2008 v 19:39 → Kraviny a blbinky
Tohle je drsný =cD
Dejte si to na blog pod adresou tohohle článku konkrétně.
Je to dobrý...
Skuste to xD

pár obrázků Jeremííka..♥

30. července 2008 v 12:03
ahojde.. taQ vám sem dávám pár obrázků Jeremííka.. (Jeremy Sumpter..) je upee mrtě mooc kwáásnej.. mnoo.. ikdyž je faCk žhe v Petroj Panu byl mrtěě mooc klásnej.. taQ teˇty obrázky..:
docela good foteška... (=
jaQ kwáásně kouká..
taDy se kwáásně směje.. (*_*)
.........
...na obalu z DVD...
kuk.. =cP
tahle foteška se mi upee mrtěě moooc líbí..
ty jeho oči... *IN LOVE*
..u něj byl ňákej kluk... ae ten se mi nelíbil taQ sem ho dala pryč..
....z Petra Pana... taQy goood foteška.. (=
a to byla upee poslední foteška... mnoo... možná sem etě ňáký přidám.. áe nwm kdy..

asi sem už faCk magoor... ='c(

26. července 2008 v 23:03
ahojde... já už asi faCk šílim... asíí před dvouma měsícema se mi začal líbit Jeremíík Sumpter... ( Petr Pan) mnoo... a já byla u kámošky a byli tam i její bratranci... a jeden ten její bratránek... David, kterýmu je 10... má upee stejnou pusinu jako Jeremíík... !! a takíí má strašně podobný očička... mno jko já nwm... asíí si budete řikat že sem faCk blázen... áe já se do Dády asi zabouchla... pže on mi faCk mrtěě připomíná Jeremííka... achjo... já tý Jeremyho holce faCk táááQ mooc závidim... mno... ikdyž když byl Jeremíík mladej... malej.... mno plostě když mu nebylo nad 15 let... taQ byl o mrtěě hezčí.. plostě k sežrání... njn... asi už faCk blbnu..

→Miluju tě← mooc smutnej příběh..

24. července 2008 v 16:37 → Příběhy
mnoo.. taQ taDy máte další docela mrtě mooc smutnej áe hezkej příběh... taQ tay je..:
Když jsem Tě poprvé spatřila, seděl jsi na zábradlí, ležérně jsi si pohupoval nohou a výraz něco jako, "hele, kočky, já jsem tady, koukněte se na mě"…Pohrdavě jsem si odfrkla, ale nemohla jsem si nevšimnout tvých krásných očí. Otočila jsem se po Tobě a zjistila jsem, že se na mě celou dobu koukáš. Lhala bych, kdybych tehdy řekla, že mě to nepotěšilo. Nebrala jsem to ale vůbec vážně, říkala jsem si " kdo ví, po kolika holkách se takhle kouká" a šla klidně dál na domluvenou schůzku do cukrárny. Čekala tam na mě moje nejlepší kámoška a samozdřejmě jsem jí Tě musela okamžitě zatepla popsat. A jak můj popis zněl? " Marky, to by jsi nevěřila svým očím, takovej fešák…Hnědý oči, hnědý vlásy, asi tak 180cm a ten nejkrásnější úsměv na světě…Takovej ten nabok, jak jsme vždycky obdivovaly u toho herce, víš, ne?!"
Market se mi jen vysmála a že prý blázním, že takhle dokonalej kluk snad ani neexistuje..A tak jsem ji za ruku vytáhla před stadioňák, kde jsi seděl. Prošly jsme kolem tebe a jakoby náhodou tam Markétě vypadl z kapsi papírek, nevěděla jsem, co to je, ale myslela jsem, že je to nějaký obal od lízátka nebo něco takového, ale bylo to moje telefoní číslo. Nevím, jak ji to takhle rychle napadlo, ale vím, že jí kvůli tomu budu nadosmrti vděčná.
Asi za hodinu mi došla smska, že prý jestli mám brusle, že v 20:00 na brusláku. Nevěděla jsem, kdo to je, ale ta "schůzka na slepo" mě docela lákala. Proto jsem tam šla..
Když jsem si kupovala lístek, přiběhl jsi ke mně a prý, jeslti jsem si nezapomněla ty brusle. Koukala jsme na Tebe jak spadlá z višně, nejspíš jsem musela vypadat docela komicky. Nevydalovala jsem ze sebe samozdřejmě ani slovo a tak jsi to musel vzít do svých rukou.Usmál jsi se na mě a řekl jsi: " Tak abych se představil, já jsem Adam.." Hanka…Odpověděla jsem Ti. Potom jsme šli do stadionu a mě okamžitě došlo, že to Tvoje bruslení nebude jen tak. Postupně z Tebe vylezlo, že hraješ hokej a že tohle je Tvoje nejčastější a nejoblíbenější místo a že jestli Tě někdy budu hledat, že Tě určitě najdu tady. Po bruslení jsme si zašli na horkou čokoládu a myslím, že nebude troufalé když řeknu, že se nám to oboum líbilo.
Potom už to šlo samo od sebe, druhý rande. Pár telefonátů, schůzek a začla jsem Tě milovat..Nevím jak se to stalo, nikdy jsem tohle k nikomu necítila, ale bylo to něco nového, krásného, něco, co jsem nechtěla ztratit. Ale ztratila jsem, v té době jsem ale ještě nevěděla, že Tě můžu ztratit navždy..Jednou o prázdninách, už asi po roce našeho vztahu jsi mi volal, že se musíme sejít. Strašně jsem se na Tebe těšila.
Přišla jsem na naše obvyklé místo u stadionu a Ty jsi se tvářil nějak moc nešťastně. Zeptala jsem se, co se stalo a Ty jsi mi jen odpověděl: " Andílku, vzali mě do extraligy, nejvyšší soutěže, říkal jsme Ti o tom, ne? " Já jen: " Adame, to je perfektní, vždyť o tom jsi snil… Je to super zpráva, tak proč se tváříš, jak kdyby Ti uletěly včely?" Koukl jsi na mě a řekl jsi mi hodně podstatnou věc: " Jo andílku, vzali mě, jenomže nebudu hrát doma, vzali mě hrát do Znojma. Což znaměná asi 70km daleko, budu si tam muset najít byt. Budu tam bydlet a domů jezdit jen jednou za čtrnáct dní a to jenom na neděli." V té chvíli mi to došlo, on mě vlastně opouští. Budu tady sama a on bude daleko. Neuvidím ho každý den, jak jsem byla zvyklá, ale věděla jsem, že nemůžu být sobec a tak jsem Tě uklidňovala…Říkala jsem Ti, že o nic nejde, že nám pořád zbývají ty víkendy.
Odjel si, ty dva týdny bez Tebe byly nekonečné..Ale přijel jsi, konečně jsem se Tě dočkala. Byl to nádherný pocit a věděla jsem, že už zvládeneme všechno. Podle očekávání jsi nemluvil o ničem jiném než o hokeji a já Tě trpělivě poslouchala, přece jenom je to Tvůj život a navíc mě to i díky Tobě baví a zajímám se o to…Ale přišla neděle večer a Ty jsi musel odjet. Rozloučila jsem se s Tebou jen letmou pusou a zamávala jsem Ti. Zrovna hrozně pršelo. Bylo už pravé podzimní počasí a byla mi pořádná zima. Tak jsem utíkala domů, zapla divko a koukala na náš oblíbený film.
V tom mi zazvonil telefon, volala mi Markéta, že prý se se mnou musí bezpodmínečně sejít, že je to nutný, její hlas zněl divně. Řekla jsme jí, ať na mě za deset minut čeká u stadionu. Snad poprvé jsem přišla včas, ale ona se netvářila zrovna šťastně. Koukla na mě, ukázala na lavečku, ať prý si sednu, že mi musí něco říct..Zvesela jsem ji břinkla dozad a říkám, co je ségra? Není to ségra v pravým slova smyslu, ale skoro ano, vím o ní všechno, věřím jí, znám ji, prostě skoro jako ségra. "Jo a abych nezapomněla, mám tě pozdravovat od Adámka, dneska tady byl, ale jel už do Znojma a prej, že ti musí vrátit nějakej dres či co." Najednou jsem se zarazila, jakmile jsem vyslovila jeho jméno, trhla sebou a vlily se jí slzy do očí. Zeptala jsem se: " Co se kruci stalo Marky? Uletěly ti včely?" Koukla na mě, chytla mě za ruku a řekla: " Hani, já, nevím, jak ti to říct. A nejhorší je, že ti to musím říct zrovna já. Ale Adam měl autonehodu. Naprali to do náklaďáku, jeho taťka je v nemocnici, ale Adam.." Co je s Adamem? Markéto, co je s ním? Kde je?! Co se mu stalo?! Je to vážný?!" Zavrtěla hlavou. První myšlenka byla: uff, nic se mu nestalo…Ale pravda byla opakem: " Hani, on Adam, nepřežil to. Byl na místě mrtvý, prý ho to ale nebolelo."
Bylo to jakoby mi někdo dal pořádnou facku, neuvědomovala jsem si, co mi to řekla. To není možný, vždyť Adam mi přece nemohl umřít, ne jen tak, bez rouzloučení a teď, když začlo být všechno fajn. To není možné, proč?! Čekala jsme, že se Markéta začne smát a řekne něco ve smyslu: "Apríl ségra" Ikdyž duben rozhodně nebyl. Ale bohužel to byla pravda….
A teď tu stojím, u Tvého hrobu. Už je to dva týdny. Stojím tu a pořád vidím Tvou tvář, která se na mě usmívá. Tvoje rty, kterýma mě líbáš do vlasů a hlas, který mi říka : "Miluju Tě!" Začne se mi po tváři kutálet slza, potom další a další… Nemohu je zastavit, pořád mám v hlavě jen Tebe, někoho, koho už v životě neuvidím. Kleknu si k Tvému hrobu a pláču, nikdo a nic to nemůže zastavit. Tu bolest, prázdnotu, smutek. Nikdo kromě Tebe to nedokázal, ale já se musím vzpamatovat, vím to. Protože Ty by jsi nechtěl, abych se kvůli Tobě trápila, jsem si tím jistá…A proto stoupnu, zapálím svíčku a položím na hrob rudou růži, Tvoji oblíbenou. Odejdu a od brány se naposledy otočím, podívám se na Tvou fotku na náhrobku a jakoby pro sebe si řeknu: " Miluju Tě, Adame."
Stráášně mooc se mi ten příběh líbí... názory pište do komentíků..=)

hmm.. že by daLší kolorky..?(☼_ ☼)

24. července 2008 v 14:36
mnoo.. taQ vám sem dávám další moe kolorky.. o5 nejsou podepsaný... taQ faCk mooc plosíím !!NEKOPČETE!! já bych řekla že se mi docela povedly... áe co.. to ohodnoťte sami..=)
heh... áe povedly se mi...
posílám srdíčka... kdo si chytí?
taQy bych řekla že se mi to povedlo...n?
...ty nehty sou divný...
tenhle obrázeQ se mi líbí..=)
heh.. nwm co dodat..
"kuk" =)
mnoo.. určo budu přidávat další moe kolorky... ae ubeec nwm kdy.. pže poslení dobou mam mrtěě málo časíku na blog..

mrTěĚ!! xD

24. července 2008 v 12:10
AhojDE!! DNeskA se mAM mrTĚě CáájK!! maM SvátTEk... MnNO.. jE mi jaSNý žHE váS to aSí nEzajMá.. áE já mAM upeE mrTĚě NáLAdu...a taQ sEM to plOStě něKAm mUsELa napSAt.. taQ zaTim aHojDáÁá...

neW DEsiGne

24. července 2008 v 0:38
ahojDe!! taQ mam nEW DesiGnE!! seM s níM upPE mrťáCky sPokojEná!! faCk sE mi mrTĚě LíBÍ!! DOufáM že se BudE LíbiT i váM!! zaTim pp...VaŠe TýNeČkA

mega návštěvnost blogu...=)

23. července 2008 v 16:14 → Kraviny a blbinky
hojde... taq sem našla na netu jeden mrtěě článek- jak zvýšit návštěvnost blogu.. maj ho na blogu skoro všichni... heh.. taq proč bych si ho sem nedala i já...
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff, Shakira a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

klííďo kopčete na vaše blogy, weby, stránečky...atd.. fack mrtěě

pozadíčka na blog

22. července 2008 v 19:45
taq tay máte pár tapet a obrázků na váše blogíísky...(^_^) doufám že se vám budou líbit.. názory pište do komentíků...(^_~)
docela zajmavý...(^_~)
mrtěě EMO srdíčko...(^_^)
to sem měla dřív jko pozadí na blogu...
zamilovaný pozadíško...(^_^)
heh.. zajmavej obrázek... dobrej jko pozadíško..(^_~)
na "psí" bloges...
toe tky zajmavej obrázek...(^_~)
.... s kytiškama...
mnoo.. další pozadíšk na blog přidám etě příště... (^_~)

doporučuju přečíst...='(

22. července 2008 v 18:25 → Příběhy
mnoo... taq sem našla na netu jeden mrtě hezkej a smutnej příběh... a pže sem se nudila, taq sem to přeložila do Češtiny... a tay ten článek..:
Bylo jednou jedno slepé děvče, které nenávidělo sebe a celý svět zato, že nemůže nic vidět. Měla vrozenou vadu a nikdy nic a nikoho neviděla. Kromě svého chlapce všechny nenáviděla. On byl stále s ní a ve všem jí ochotně pomáhal. Jednou mu dívka řekla, že kdyby někdy mohla vidět, hned by se za něho provdala. Jednoho dne se stalo, že se konečně po dlouhém čase našel dárce očí pro tuto dívku. A tak se těšila, že konečně uvidí celý svět a také svého milovaného... Hned po operaci se jí chlapec ptal: " Tak, teď když už vidíš celý svět, vezmeš si mě konečně?" Dívka se usmála, ale když otevřela svoje nové oči a poprvé uviděla svého kluka, byla v šoku!Byl taky slepý… Začala přemýšlet o svém novém životě a nakonec nabídku na svatbu slepého chlapce odmítla! Chlapec odešel smutný pryč… Za pár dní jí od něj přišel dopis, napsaný kamarádem. Chlapec jí poděkoval za všechny krásné chvíle které spolu prožili, a na konci dopisu stálo: " DEJ, PROSÍM, POZOR NA MOJE OČI…"
Fack plosíím kopčit jenom se zdrojem.. pže ten článek mi dal docela dost zabrat.. než sem to celý přeložila.. taq fack →KOPČIT SE ZDROJEEM!!← předem díkes TýNeČkA

moje obrázky

22. července 2008 v 15:11 | MisS →♥TýNeČkA♥← |  moe výtvory
ahojda... taq vám sem dávám moje obrázky... ... a etě obrázky pro mě od kejmííků.. etě sem vás chtěla poprosit... mooc plosíím NEKOPČETE!! a když už.. taq JENOM se ZDROJEEM... předem dííky TýNeČkA
→ MOJE OBRÁZKY ←
sem obkreslila mojí ruku a pk sem jí trochu upravila...
to sem kreslila na výtvarce ve škole...
...kočička...
"SORRY" heh.. to je docela good
heh... mno to sem zkoušela něco kreslit podle knížky..
to se mi moc nepovedlo...
k tomuhle nwm co dodat...
tohle se mi docela lííbí...
je tam napsaný: " Proč nikdo nerozumí tomu co cítím..."
to se mi docela líbí...
→ Teď sem dám pár hezčích obrázků.... ←
ten nápis "méďa" se mi mrtěě líbí..
taq to sem kreslila etě než sem se s Lůcou pohádala... jinak se mi to áe mrtě mooc líbí..
njn.. plostě "Tomík".. já ho táq mooc miluju!!
a poslední můj obrázek "LOVE" jenom a jenom pro ♥Tomííka♥(na papíře ten nápis vypadá o mrtěě líp..)
mnoo... možná etě ňáký moje obrázky přidám.. áe nwm kdy se mi bude chtít..
→ OD KÁMOŠŮ ←
taq tenhle obrázek se mi mrtě mooc líbí.. je od jednoho"kluka"(je mu 30) a strašně hezky kreslí..
taky hezkej obrázek... od Dády (je jí 19)
tenhle je od Markéétky=-*(je jí 24..) dole pod tim má bejt etě taková básnička.. áe ta se mi sem nevešla..
od Léni.. (je jí 19) když chce.. taq fack mrtě hezky kreslí..
od Adri..( 16 let) mno.. nevypadá to mooc jko kůň..
od Áni.. ( 13 jí je..) docela hezká kytka..
good... od Alči.. *IN LOVE* ( je jí 12)
mno.. toe vobrázek od Sáry..(12)
až pčibydou ňáký nový obrázky taq je sem určoo přidám..

moje kejmo ELUNKA =-*

22. července 2008 v 12:02 | MisS →♥TýNeČkA♥← |  milášci..♥
mnoo ↓↓↓..::tadycto ::..↓↓↓ je moe mrtěě kejmo eLuNkA .. Elíí..fakt veliký MTMMMR!!!
mnoo..tkže "Elda"(to upa nesnáší..=cD) s mojí čelenkou..ae musíte uznat že jí sluší...;o)
Éla a její xichtíky....a to ste etě neviděli všechny...=cD
Elis Fifoušek...heh..tky mrtě kejmíík...
heh...a todlecto je její florbalista Kubíík (Najmis...) tky good kejmo..
mnoo...takže...co k Elunkce dodat...snad jen to..že sem mrtě ráda že jí znám..a vélký MTMR!!

Moje láska Tomíík...

22. července 2008 v 11:23
mnoo....tákže..tay vám dám pár fotešek mýho MiLáŠkA ToMíKa TM!! ToMíKu...
"problém!?" tay je upa božííí...(heh...tenhle vobráázek mam na tapetě...)
plostě ToMi...*IN LOVE*
oouuu...prej foteška jenom pro mě...tk díky ToMíKu..
Chudááášek můj...měl nááročnej den..
mnoo...tk toe můůj ToMíK M... .....mam ho mocííí ráda... a nikdy bych ho nevyměnila za nikoho na celým světě...nikdy!!

další moje kolorky

22. července 2008 v 11:11 | MisS →♥TýNeČkA♥← |  moe výtvory
mnoo..tay vám teda dávám další kolorky... sou lepší než ty první.... áe stejně se budu etě zdokonalovat...
mnoo..docela good...docela......
ae tadle se mi mrtěě líbí....
mnoo..nwm jk to říct slušně... ae..ta ženská vypadá jk kdyby se právě..ehm..uďála....
až na tu modrou pusu...docela good ne?
tag todle oko se mi upa mrtěě líbííí... ...vám snad ne?
hmm...divná kolorka...áe...neřešim...
týjo...ženská..a s růžema... modrejma doknce...
to se mi taqy mrtě líbíí..
mno...až na to modrý pozadí..který sem "trochu" přetáhla...tk good..
.......s LiLií..
heh..ten drak ve voku je mrtěěě....
ta pusa je good...a ta kůže taky...ae ta lebka je strašná..!!
to je maximálně mrťáckýý...
....................
oops.. že by problémek?
táq tadle kolorka se mi taqy povedla nn??
njn..další ubrečený očko... ach ty kluci!!

moje 1. kolorky

22. července 2008 v 11:09 | MisS →♥TýNeČkA♥← |  moe výtvory
mnoo..tákže vám sem dám pár mejch PRVNÍCH collorek..řikám prvních..tk se pls nelekněte.. jo...etě sem vás chtěla poprosit...NEKOPČETE pls...kolorky se mi nechtěly všechny podepisovat..tk pls nekopčete..a když už..tak jenom se ZDROJEM.. předem dííky...VaŠe TýNkA
KISS? ...
mnoo...až na tu kytku docela good ne?
mno..mam dojem že tohle byla moje upa první kolorka..
tadle je strašná...
áe jooo...docela ujde..
mnoo..tk to byly moje upa první kolorky...njn...žádná sláva to neni.. pk etě přidám dalšá kolorky.....až se mi bude chtíít... joo...a fakt pls kopčete se zdrojem...oki? mooc dííky... TýNeČkA

pár cool odpovědí na blbý hlášky...=)

21. července 2008 v 14:11 → Kraviny a blbinky
taq tay máte pár odpovědí na blbý hlášky.. jo.. abyste se nehádali.. je to fack opsaný z časáku Top dívka.. taq pls kopčete jenom se zdrojem: →Zdroj←
RODIČE
1. Jak to zase vypadáš?
→ tak, jak ste mě stvořili...
2. Nemůžeš to dělat rychleji?
→ Ne, pže mám strach, že bys mě pak nestihl/a sledovat.
3. Mohla bys zapnout pračku?
→ Holky a technika, to přece nejde dohromady.
4. Na co si při tom proboha myslela?
→ Jen na to nejlepší, jako vždycky.
5. Nekoukej tak naštvně, nebo tě žádnej kluk nebude chtít.
→ To je jedno, žádnej kluk stejně nebude lepší než moje kámošky!
6. Co tak koukáš?
→ Já za to nemůžu, ale vzásadě koukám pořád, když mam otevřený oči...
7. Co to je?
→ Zvědavost, pouhá zvědavost.
8. Nebuď tak kousavá nepříjemná.
→ Já nesem, jsem jen vinou puberty emocionálě nestálá.
9. Vyndej ty prsty z pusy!
→Okey, tak si je ztrčím jinam...
10. Nechceš si udělat úkoly do školy?
→ Chtěla bych, ale mozek mi stávkuje!
11. Musím ti všechno řikat třikrát?!
→ Pětkrát by bylo asi lepší.
12. Hlavně to nedělej!
→ Ale já to měla právě v úmyslu!
13. Jaký je to kouzelný slovíčko?
→ Čárymáry fuk?
SPOLUŽÁCI A PRUDIČI
1. Co to děláš za obličej?
→ Kdybych mohla dělat obličeje, tak bych to bě vyrobila jiný!
2. Holky a technika!
→ Jo, to je zhruba to samý jako kluci a inteligence!
3. Seš celá rudá!
→ Byla by ti modrá milejší?
4. Už si slyšela tu novinku?
→ O tom, že bys potřeboval/a vyzážistu? To přece neni nic novýho...
5. Dneska vypadáš fakt hrozně!
→ Jo, chtěla sem vypadat stejně jako ty!
6. Ty máš ale melouny!
→ To víš, ovoce je zdravý!
7. Ty si prostě typická blondýna!
→ Páni, tys měl z biologie asi vždycky jedničky, viď?
8. Máš rozepnutej poklopec!
→ Ty jo, etě že sem si zrovna dnesk vzala kalhotky!
9. Máš něco na obličeji!
→ Jo, řiká se tomu make-up.
10. Nemáš tady pupínek?
→ Když tě vidim, tak sem celá opupínkuju! Asi alergie...
11.Divně voníš!
→ To je repelent proti nepříjemným lidem!
KLUCI
1. Neznáme se odněkud?
→ Je to možný, chodim na praxi do blázince.
2. Na co právě myslíš?
→ Toho neznáš...
3. Myslím, že bych tě mohl udělat šťastnou!
→ Jak to, už odcházíš?
4. Tak jakej sem byl?
→ Něco se dělo?
5. Kdybych tě mohl vidět nahou, omdlel bych štěstím!
→ Kdybych tě mohla vidět nahýho, omdlela bych smíchy!
6. Líbí se mi chytré holky jako si ty.
→ Mě se zase líbí chytrý kluci. Neznáš ňákýho?
7. Já tě mám opravdu rád!
→ Máme toho tolik společnýho - já sebe taky!
8. Je tady hluk, nemyslíš?
→ Tak už konečně zavři pusu!
9. Chtěla by semnou chodit?
→ A kam?
UČITELÉ
1. Kde máš domácí úkol?
→ Schoval se mi doma v šuplíku.
2. Řekni svoji odpověď jasně a nahlas, aby tě všichni slyšeli!
→ Nevím!
3. Proč si přišla pozdě?!
→ Omlouvám se, ale můj budík si myslel, že je dnesneděle...
4. Za to budeš dneska po škole!
→ Když já už mam domácí vězení...
5. Měli byste jít k ušnímu!
→ Prosím?
Táq to bylo pár cool odpovědí na blbý hlášky.. doufám že se vám budou hodit...

Diplomek pro Lůcu (Lucka)

21. července 2008 v 13:19 diplomy
Ahojda Lucíí =) tay máš diplomek za 1. místečko v 2. bleskajdě.. až si ho vyzvedneš taq písni do komentářu oki?
Taq doufám že se ti bude líbit.. ahojda TýNeČkA

pár obrázků - graffiti...=)

20. července 2008 v 18:23
mnoo... taq sem taq procházela net... a našla sem ňáký obrázky graffitů... taq je sem dávám..=)
jko fack mrtěě...
taqy se mi mrtěě líbí...
mnoo... taq tenhle obrázek graffiti je upe "mrťáckej..."
docela good
good..=-P
mnoo... taq příště přidám další.. áe etě nwm kdy se mi bude chtít...

můj smutnej příběh o mým hafanoj...

20. července 2008 v 14:44 → Příběhy
tákže... včera sem šla s mým hafanem na procházku... (je to Afghánský Chrt...) a stalo se mi něco, co se jentak nestává... taq tay vám to písnu..='(
Včera jsem šla s mým hafanem Bungískem jako obvykle na procházku. Všechno bylo oki, dokonce Bungíska 4 lidi pochválili, že je moc hezkej...=) Bungísek je strašně hodnej pes.. se všema se mazlí, s cizími psy si chce hrát... plostě fack mocíí hodnej pejsan.
Když sme se spolu vraceli domů, kolem jedný dřevěný hospody, taq od tamtud vyběhl ňákej bojovnej pes.. a Bungis začal vrtět ocasem, pže si myslel že si chce hrát!! Ale ten pes se na Bungíska vrhnul... jenže než si to Bugis uvědomil, než si uvědomil že ten pes je zlej... bylo pozdě...a už se prali... ten majitel psa si tam seděl u piva dál, koukal jk se perou... a já sem se o Bungíska taq strašně bála... mrtě sem se tam rozbrečela...='( nakonec jeden mooc hodnej pán Martin, kterej se zná s mojí mamkou a taťkou, pro toho zlýho psa běžel a odtrhnul je od sebe... ten pes šel zpátky ke svýmu páníčkoj a zase ležel dál...
Bungísek odtamtud chtěl utýct, ale nešlo mu běhat... kulhal na přední levou nohu.. ubeec sem nevěděla co všechno mu ten pes udělal... vzala sem ho za vodítko a začala sem ho tam prohlížet.. viděla sem jk mu teče rudá, mooc hustá krev z tý packy.. rozbrečela sem se tam etě víc...='( Martin se mě ptal jestli je Bungísek vpoho... řekla sem mu, že má prokousnutou přední packu... a pk tam Martin začal křičet na toho páníčka, že by se moch jít aspoň podivat jestli Bungisoj nic neni, a že by měl mít jeho pes košík... já sem šla se slzama v očích domů za mamkou a za taťkou.. všechno sem jim řekla a taťka volal na policii...a pk šel za tim chlapem a řešili to tam... ten chlap mu řek, že nemocnici zaplatí... taq to bylo zase ok.. nakonec sme s Bungískem jeli k veterinářoj.. tam mu dali antibiotika a museli mu to kolem těch kousanců "vyholit", aby viděli kde všude je pokousanej... měl dohromady 3 kousance...='(
Když sme přijeli domů, taq Bungíís sotva chodil... a dneska sice kulhá, ááe už zase běhá, skáče... pk taťka mooc poděkoval Martinoj.. pže kdyby tam nebyl, taq by bylo už dávno po Bungískoj..='( jen se bojim, aby po tom zranění už nadosmrti nekulhal... áe to snad nee...='( teď se Bungísek mooc bojí ostatních psů... a to si s nima dycky hrál..!!

fotešky...☺

20. července 2008 v 11:18
mnoo.... taq sem se zas jednou nudila..(etě se Sáárinkou) a taq sme se fotily... a tay mááte pár fotek...
Já u Sáárinky doma...
na schodech...
Já a Sárinka u kámošky před domem...
mnoo... taq hoodně lidišek řiká že nejsem nomální... (áe já si jenom užívám života...)